w

Elif 768, 769 i 770 streszczenie po polsku. Wszystkie odcinki VOD

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif odc. 768, 769 i 770 po polsku – streszczenie odcinków. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj wszystkie po polsku w telewizji TVP 1 lub internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Elif 768, 769 i 770 po polsku

Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W czwartek 9 lipca wyemitowany zostanie odcinek 768. W piątek obejrzeć będzie można Elif 769, a na premierę Elif 770 poczekać będzie trzeba do poniedziałku. Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot, co umożliwia oglądanie odcinków serialu Elif właśnie tam.

Ponadto wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać również w internecie na platformie VOD TVP. Elif 768, 769 i 770 dostępne będą tam po premierze odcinka w TVP 1.

Elif 767 streszczenie po polsku

Ranie udaje się namówić Tarika, by to on leciał do Mediolanu. Urzeczony obietnicami w ostatniej chwili informuje Kerema, że to jednak on jedzie na targi. Parla nie może się doczekać wspólnej podróży z Keremem. Ma nadzieję, że z Mediolanu wrócą jako para.

Şafak w dalszym ciągu usiłuje przekonać Jülide do powrotu do pracy. Kobieta obiecuje mu, że jeszcze raz wszystko przemyśli. Gdy Kerem informuje Parlę o zmianie planów, dziewczyna się załamuje. Hümeyra wścieka się, że dowiaduje się o wszystkim ostatnia.

Gdy Vildan bierze kąpiel, Elif zakręca dopływ wody. Kobieta jest przekonana, że to wynik niezapłaconego rachunku. Gdy wychodzi, by iść do banku i uregulować Elif wymyka się z domu. Dziewczynka postanawia odnaleźć swoją mamę.

Elif 768 po polsku streszczenie

Hümeyra każe Tarikowi wytłumaczyć się z nagłej zmiany planów. Udaje mu się przekonać żonę, że zrobił to w trosce o dobro firmy oraz w obawie o dobro dziecka. Elif dociera na posterunek policji. Opowiada funkcjonariuszowi o wypadku i reportażu, który widziała w telewizji. Vildan nie może uwierzyć, że Elif tak ją przechytrzyła. Bezskutecznie szuka dziewczynki. Jest przekonana, że tym razem Tarik nie daruje jej życia.

Elif 769 po polsku streszczenie

Elif nie wierzy policjantom przekonanym, że Melek nie żyje. Funkcjonariusze postanawiają umieścić Elif w placówce opiekuńczej. Przerażona dziewczynka ucieka z komisariatu. Macide nie może zapomnieć o śnie, w którym widziała Melek. Prosi Mustafę, aby ponownie przejrzał dokumentację związaną z wypadkiem. Kobieta podejrzewa, że Melek żyje, i że ktoś próbuje zataić prawdę. Zachcianki Hümeyry zaczynają irytować domowników. Tym razem kobieta postanowiła kupić złoty smoczek. Do Macide dzwoni córka dawnej pracownicy – Süreyya. Dziewczyna, która w dzieciństwie mieszkała z matką w rezydencji, skończyła studia w Stanach i wraca do Stambułu. Macide bardzo cieszy się na tę niespodziewaną wizytę.

Elif 770 streszczenie po polsku

Şafak i Jülide spotykają się na nabrzeżu, żeby porozmawiać. Niestety, rozmowa nie przebiega po ich myśli, oboje nieświadomie pozbawiają się nadziei na związek. Tarik informuje Vildan, że do niej jedzie. Ta jest przerażona, ponieważ wciąż nie odnalazła Elif.

Ku jej zaskoczeniu i radości, okazuje się, że Elif sama wróciła do domu i to w ostatniej chwili, zanim Tarik zdążył zauważyć jej nieobecność. Mężczyzna każe im pakować rzeczy i przygotować się na następny dzień.

Vildan jest przekonana, że wracają do rezydencji, jednak Tarik ma inne plany, o których przypadkiem dowiaduje się Elif. Zadowolony z siebie Tarik jedzie do Rany, po raz kolejny wymawiając się pracą przed Hümeyrą. Tymczasem domownicy są podekscytowani zbliżającym się przyjazdem Süreyyi, obawiają się tylko reakcji Kerema. Tülay udaje się przekonać Jülide do powrotu do pracy.

Więzień Miłości 339 i 340 streszczenie

Więzień Miłości odc. 339 i 340. Streszczenie odcinków po polsku

Lech - Lechia transmisja w Polsat Sport

Lech – Lechia: transmisja na żywo, live stream online. Gdzie oglądać?