w ,

Elif 761 i 762 VOD. Streszczenie odcinka

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Streszczenie odcinków Elif 761 i Elif 762. Zobacz co wydarzy się w środowym i czwartkowym odcinku. Serial ELIF VOD po polsku można oglądać na platformie TVP VOD.

Elif 761 – premiera w środę 1.07
Elif 762 – premiera w czwartek 2.07

Elif 761 streszczenie odcinka

Beztroska i roztargnienie Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Tarik odwołuje romantyczną kolację z Raną, żeby rozwiać podejrzenia Hümeyry, co do swojej wierności. Melek znajduje w kontenerze na śmieci lalkę. Przekonana, że to lalka Elif zabiera ją do domu. Kobieta wierzy, że niebawem odnajdzie córkę. Veysel i Tülay dostają list od Selima.

Dowiadują się z niego, że leczenie przebiega pomyślnie, a dzień porodu Zeynep jest coraz bliżej. Elif rysuje swoją rodzinę. Choć chowa rysunek przed Vildan, kobieta go odnajduje. Kerem jest świadkiem, jak Tarik ruga swoich ludzi za opieszałość w szukaniu Elif. Szwagier przekonuje go, że to pracownicy działu produkcji. Vildan bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Tarika. Ponieważ mężczyzna nie odbiera, postanawia iść do rezydencji.

Elif 762 streszczenie odcinka

Tarik jest wściekły, że Vildan czekała na niego nieopodal rezydencji. Wpada w szał i grozi kobiecie śmiercią. Vildan czuje się oszukana i wykorzystywana. Zrobi wszystko, żeby zdobyć uznanie Tarika. Nazajutrz mówi Elif, że zaprowadzi ją do mamy. Dziewczynka nie posiada się z radości. Okazuje się jednak, że Vildan planuje oddać dziecko w ręce Tarika. Jest przekonana, że dzięki temu mężczyzna pozwoli jej wrócić do rezydencji.

Więzień Miłości 339 i 340 streszczenie

Więzień Miłości odc. 332 i 333. Streszczenie odcinków po polsku

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 204 i 205 streszczenie szczegółowe