w ,

Elif 759 i 760. Streszczenie odcinka, VOD

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif odcinek 759 i 760 po polsku można obejrzeć w poniedziałek i wtorek w telewizji TVP 1. Każdy odcinek w internecie udostępniany jest na platformie TVP VOD.

Serial Elif po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku w telewizji TVP 1, a także internecie. Live stream online z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Elif 759 po polsku wyemitowany zostanie w poniedziałek 29 czerwca. Dzień później można obejrzeć odcinek 760. Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków.

Elif VOD to możliwość oglądania każdego odcinka, w tym również 759 i 760 w internecie w dowolnym momencie.

Elif odcinek 759 streszczenie po polsku

Hümeyrę wciąż dręczą wątpliwości, czy Tarik na pewno jej nie zdradza, ale nie ma na to żadnych dowodów. Jednocześnie stara się bardzo, żeby dogodzić mężowi. Tarik wprawnie udaje troskę i zainteresowanie żoną. Macide niepokoi się o Kerema. On zaś wciąż nie może pogodzić się i zrozumieć nagłego odejścia Reyhan.

Elif odcinek 760 streszczenie po polsku

Vildan zabiera Elif na spacer. W tym samym czasie Melek wyrusza na poszukiwania córki. Niestety, bez rezultatu. Kerem świetnie radzi sobie w firmie, ale Yunus widzi, że jego przyjaciel wciąż nie może otrząsnąć się po odejściu Reyhan. Tymczasem w firmie pojawia się Parla. Dziewczyna robi wszystko, żeby zdobyć Kerema. Rana robi Tarikowi wyrzuty, że ten nie poświęca jej dość czasu i uwagi. Aby ją udobruchać, Tarik obiecuje jej wspólną kolację. Hümeyra też ma dla nich plany na wieczór, ale mężczyzna wymawia się pracą.

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu odcinek 155 i 156 online. Streszczenie szczegółowe

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 201, 202, 203 streszczenie odcinków. Oglądaj na TVP VOD