w

Elif 753, 754 i 755 streszczenie po polsku

Elif streszczenie odcinków

Elif – streszczenie odcinków 753, 754 i 755. Serial po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 lub w internecie na VOD TVP.

Elif 753 wyemitowany zostanie w piątek. Kolejne odcinki 754 i 755 będzie można obejrzeć w poniedziałek i wtorek. Serial po polsku emituje telewizja TVP 1 o godzinie 14:00.

Wszystkie odcinki Elif po polsku udostępniane są na platformie TVP VOD. Poniżej prezentujemy streszczenie Elif 753, Elif 754 oraz Elif 755.

Elif 753 streszczenie

Leman nie zamierza się ugiąć. Jest przekonana, że to Jülide skłoniła Şafaka do odejścia z domu. Parla przypadkiem słyszy, jak Reyhan wspomina o zgubionej bransoletce i przypomina sobie, że kiedyś widziała ją w samochodzie Kerema. Wkrada się do pokoju mężczyzny i odnajduje bransoletkę. Jest przekonana, że Kerem czuje coś do Reyhan.

Rana z trudem znosi fakt, że jest tą drugą. Coraz bardziej irytuje ją to, że wciąż musi iść na ustępstwa. Reyhan znów nie udaje się porozmawiać z Macide. Parla nastawia Hümeyrę przeciwko Reyhan. Sprowokowana Hümeyra idzie do pokoju Reyhan. Ku swemu zaskoczeniu zastaje tam Seher, matkę dziewczyny.

Elif 754 streszczenie

Leman zatrzymuje Jülide na ulicy i sugeruje, że Şafak u niej nocuje. Świadkiem tej sytuacji staje się Şafak. Mężczyzna jest wściekły na matkę za jej zachowanie. Zgadza się jednak zostać w domu, kiedy kobieta obiecuje, że przekona Tülay, żeby ponownie zatrudniła Jülide.

W rzeczywistości Leman wcale nie ma takiego zamiaru. Parla przekonuje Hümeyrę, że Reyhan jest intrygantką, która chce uwieść Kerema, żeby zdobyć pieniądze i sławę. Jako dowód pokazuje jej bransoletkę, znalezioną w pokoju Kerema. Wyprowadzona z równowagi Hümeyra urządza Reyhan awanturę. Ta zrozpaczona i upokorzona oskarżeniami Hümeyry i Parli, opuszcza rezydencję.

Elif 755 streszczenie

Reyhan i jej matka bez słowa opuszczają rezydencję. Yldiz znajduje pożegnalny list Reyhan. Domownicy nie potrafią zrozumieć, dlaczego dziewczyna odeszła bez pożegnania. Parla nie może uwierzyć, że naprawdę pozbyła się rywalki. Postanawia zrobić wszystko, żeby zdobyć uczucia Kerema. Tarik przypomina sobie, że nie zadzwonił do Rany. Kobieta jest wściekła, czuje się zlekceważona.

TVP 1 stream online. Telewizja za darmo w internecie

Fame MMA stream online

Przysięga 308 i 309 streszczenie szczegółowe

Przysięga 197 i 198 streszczenie szczegółowe