w ,

Elif 751 i 752 po polsku. Streszczenie odcinków

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Streszczenie Elif odcinek 751 i Elif 752 po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i kiedy oglądać odc. 751 i 752.

Elif odcinek 751 wyemitowany zostanie w środę o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Odcinek Elif 752 obejrzeć można w czwartek o tej samej porze. Live stream z TVP 1 online udostępnia WP Pilot.

Elif VOD to możliwość oglądania Elif 751 i 752 i wszystkich innych po polsku w internecie. Serial udostępnia TVP VOD.

Elif 751 streszczenie

Hümeyra zasypywana pytaniami matki i Parli, wpada w szał i dostaje bolesnych skurczy. Odmawia jednak odwiezienia do szpitala i każe wezwać lekarza do domu. Tymczasem w rezydencji zjawia się matka Reyhan, która miała już dosyć złego traktowania przez rodzinę. Şafak stawia Leman ultimatum. Albo kobieta pójdzie porozmawiać z Tülay, albo on się wyprowadzi. Tülay poznaje prawdę. Jülide przyznaje, że słyszała słowa Leman i to skłoniło ją do odejścia ze sklepu.

Elif 752 streszczenie

Domownicy są zaniepokojeni stanem Hümeyry, tylko skupiona na sobie Parla bagatelizuje sprawę, chociaż przy Macide i Keremie udaje zatroskaną. Reyhan źle się czuje, ukrywając matkę w swoim pokoju. Zamierza powiedzieć o wszystkim pani Macide, jednak nie może znaleźć ku temu sposobności. Parla jest zazdrosna o Reyhan.

Nie może znieść tego, że Kerem tak serdecznie traktuje dziewczynę. Kiedy widzi zdjęcia Reyhan w katalogu firmy Haktanr, dostaje szału i urządza Reyhan awanturę. Oskarża dziewczynę o to, że chce uwieść Kerema dla pieniędzy. Reyhan bardzo to przeżywa. Şafak wyprowadza się z domu. Tülay namawia Jülide, żeby wróciła do pracy, ta jednak odmawia.

Canal+ Film online

Canal+ Film online. Gdzie oglądać live stream w internecie?

Przysięga 310, 311, 312 streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 195 i 196 streszczenie szczegółowe