w ,

Elif 747 i 748 streszczenie

Elif streszczenie odcinków

Elif odcinek 747 i 748 można obejrzeć po polsku w TVP 1 w środę i piątek. Wszystkie odcinki online publikowane są na TVP VOD.

Elif 747 i 748

W tym tygodniu w czwartek odcinki seriali nie zostaną emitowane. Oznacza to, że Elif odcinek 747 wyemitowany zostanie w środę, a Elif 749 w piątek. Początek o godzinie 14:00 w TVP 1.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków Elif 747 i 748.

Elif odcinek 747 streszczenie po polsku

Elif 747: Uszczęśliwiona Birce oficjalnie zaczyna pracę w holdingu. Kerem dyskretnie wypytuje współpracowników o Tarika. W jego ręce wpada akt zakupu działki wystawiony na Tarika i Zafera. Kerem prosi szwagra o wyjaśnienia. Ten kłamie, że to niespodzianka dla Hümeyry i inwestycja w przyszłość ich dziecka.

Milczenie Vildan niepokoi Cafera i Semę. Podejrzewają, że kobieta mogła zostać wyrzucona z rezydencji. Cafer postanawia odprowadzić Elif do domu Haktanirów. Leman dowiaduje się, że Jülide nie pracuje już w sklepie i myśli, że to Tülay ją zwolniła. Oczekiwałaby jeszcze, by kobieta się przeprowadziła. Şafak jest wyraźnie przygnębiony odejściem Jülide z pracy.

Elif odcinek 748 streszczenie po polsku

W Elif 748: Hümeyra jest zachwycona kołyską – niespodziewanym prezentem od Tarika. Kerem obawia się, że z powodu niedawnego wybuchu Parli Reyhan go unika. Postanawia ją odwiedzić. Przy okazji pomaga kobiecie rozwiązać trudne zadanie. Jülide robi na drutach kocyk na zamówienie; zadowolona klientka zleca jej kolejną pracę. Cafer przyprowadza Elif do rezydencji. Niespodziewanie dzwoni do niego przerażona Sema, którą sterroryzowali ludzie Tarika.

Więzień Miłości po polsku

Więzień Miłości 320, 321, 322. Streszczenie, odcinki VOD po polsku

Meczosy na żywo w internecie

Mecz Lechia – Cracovia online. Gdzie oglądać?