w

Elif 722,723, 724 streszczenie odcinków po polsku

Elif 924, 925, 926 po polsku streszczenie odcinków 914, 915, 916

Streszczenie odcinków serialu Elif 722, 723, 724. Zobacz gdzie oglądać serial w TV i online.

Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif 722 streszczenie

Kerem wyrzuca Vildan ze szpitala. Nie udaje mu się dowiedzieć od Elif nic więcej na temat jej relacji z Vildan. Między Yunusem i Raną dochodzi do sprzeczki o okładkę katalogu. Kobieta nie chce, żeby znalazł się na niej projekt Birce. Leman jest opętana myślą, że Jülide chce uwieść jej syna. Vildan jest przekonana, że Tarik jest ojcem Elif. Ukradkiem obcina dziewczynce kosmyk włosów i zleca badanie DNA. Reyhan zostaje wypisana ze szpitala.

Szczegółowe streszczenie (napisy PL)

Elif 723 streszczenie

Yunus otrzymuje próbki katalogów. Okazuje się, że Rana dopięła swego i nie umieściła na okładce projektu Birce. Yunus jest wściekły, między nim a Raną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Reyhan przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Elif, z której dowiaduje się, że to Kerem oddał dla niej krew. Dziewczyna ma pretensje, że oboje to przed nią ukryli. Kerem jest głęboko dotknięty jej reakcją. Rana i Tarik wybierają się na wspólną kolację.

Elif 724 streszczenie

Reyhan pragnie przeprosić Kerema, lecz zamiast tego jeszcze bardziej się kłócą. Elif ze strachu przed Tarikiem postanawia unikać Reyhan. Ta jest zaskoczona zachowaniem dziewczynki. W rezydencji pojawia się Parla i Tolga. Ku oburzeniu Reyhan, mężczyzna znów podarowuje jej kwiaty. Hümeyra każe Reyhan przynieść kwiaty do salonu i podziękować Toldze. Kerem gotuje się ze złości. Jest przekonany, że Reyhan schlebiają umizgi Tolgi. Şafak dowiaduje się, że Jülide pracuje w sklepie Tülay. Jest coraz bardziej nią zauroczony. Vildan otrzymuje wyniki testu DNA jest w szoku na wieść, że Tarik jednak nie jest ojcem Elif. Rana zwołuje zebranie projektantów, o którym informuje Yunusa w ostatniej chwili. Podczas spotkania Yunus kompromituje Ranę, demaskując jej kłamstwa.

Przysięga 360, 361, 362 streszczenie i VOD

Przysięga 164. Streszczenie odcinka. Odc. 163 VOD

Przysięga 360, 361, 362 streszczenie i VOD

Przysięga odc. 168, 169, 170 streszczenie odcinków. Oglądaj na VOD