w ,

Elif 716 i 717 streszczenie szczegółowe po polsku

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Streszczenie odcinków serialu Elif 716 i 717. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać go w TV i online w formie VOD.

Elif 716 obejrzeć można w poniedziałek, a odcinek 717 we wtorek. Premiera po polsku o godzinie 14:00 w TVP 1. Serial online można oglądać na WP Pilot.

Elif VOD to możliwość oglądania odcinków w internecie w dowolnym momencie. Wszystkie odcinki Elif udostępnia TVP VOD.

Oglądaj Elif na TVP VOD <- KLIKNIJ

Prezentujemy streszczenie odcinków serialu Elif.

Elif odcinki 716 i 717 streszczenie

Elif odcinek 716 streszczenie po polsku

Operacja Reyhan się udaje, jednak stan dziewczyny wciąż jest ciężki. Parla przyjeżdża do szpitala. Widok Kerema czuwającego przy Reyhan wzbudza w niej złość. Gdy kobieta z pogardą wyraża się o Reyhan, Kerem staje w obronie dziewczyny. Między Keremem i Parlą dochodzi do kłótni. Parla uświadamia sobie, że Kerem zakochał się w Reyhan. Yunus wybiera projekt Birce. Praca ma trafić na okładkę branżowego magazynu. Zamiast pochwały, dziewczyna dostaje jednak naganę za niepodpisanie prac. Elif udaje się wejść na salę, gdzie leży Reyhan.

Elif odcinek 717 streszczenie po polsku

Leman myśli o Jülide jak najgorzej, obawia się, że uwiedzie jej Şafaka. Tymczasem serdeczna Jülide zastępuje Tülay w sklepie, żeby ta mogła zrobić dla İnci zakupy do szkoły. Kobiety zaprzyjaźniają się. Reyhan i Elif wybierają się razem na zakupy. Dziewczynka cały czas lęka się o Reyhan. I słusznie, bo w drodze powrotnej wynajęci przez Tarika ludzie ją potrącają. Reyhan w krytycznym stanie trafia do szpitala.

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 159 streszczenie odcinka

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga odcinki 160 VOD. Szczegółowe streszczenie po polsku