w

Elif 702 VOD. Oglądaj serial online po polsku

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Serial Elif online można oglądać na żywo na WP Pilot lub powtórki na TVP VOD. Prezentujemy również streszczenie odcinka 702.

Elif 702 na żywo obejrzeć można w poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 14:00. Emisja w TVP 1. Online telewizję można obejrzeć na WP Pilot.

Powtórki serialu dostępne są w TV następnego dnia rano lub w dowolnym momencie na TVP VOD. Elif odc. 702 po polsku trafi tam w poniedziałek popołudniu.

Elif 702 streszczenie odcinka: Reyhan nie może wybaczyć Keremowi jego słów i przy każdej okazji robi aluzje do jego wypowiedzi. Chłopak jest zdezorientowany, mimo to, chcąc pomóc Reyhan, kupuje dla niej trudno dostępny skrypt z ćwiczeniami. Prosi Elif, żeby niepostrzeżenie podrzuciła go do pokoju Reyhan. Reyhan dowiaduje się, że to prezent od Kerema i wściekła idzie, żeby oddać mu książkę. Kiedy oboje wsiadają do windy, ta się zacina. Hümeyra, chcąc udobruchać męża, szykuje romantyczną kolację w sypialni. Birce nie poddaje się i robi wszystko, żeby pokazać Yunusowi swoje projekty. Gdy do tego dochodzi, ten szydzi z jej prac.

Więzień Miłości po polsku

Więzień Miłości odc. 273, 274, 275 i 276 VOD. Streszczenie odcinków

Przysięga 313 i 314 streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 146 streszczenie odcinka po polsku