w ,

Elif 687 VOD . Streszczenie odcinków

Elif streszczenie odcinków

Elif 687 w TVP 1 obejrzeć można w poniedziałek. Odcinki dostępne są również online. Gdzie oglądać Elif 687 i co się w nim wydarzy? Zobacz streszczenie odcinka po polsku.

Elif to bardzo popularny turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Gdzie oglądać Elif 687 online? Odcinek na żywo w internecie znaleźć można na WP Pilot w poniedziałek o godzinie 14:00 i we wtorek o 7:10. Platforma ta udostępnia za darmo live stream z TVP 1.

Powtórki w dowolnym momencie można włączyć na TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinki po polsku dostępne są za darmo.

Elif 687 streszczenie odcinka

W 687. odcinku serialu Elif Reyhan w końcu udaje się przekonać Kerema do użycia maści na poparzenie. Hümeyra nie kryje swojej dezaprobaty dla zachowania brata. Wścibska Leman nieustannie naprzykrza się Tülay. Na szczęście wyrozumiały Şafak ratuje Tülay przed swoją gadatliwą matką. Elif jest chora. Vildan jest wściekła, obawia się, że ktoś może usłyszeć kaszel dziewczynki. Za swoje oszczędności Inci kupuje Emirhanowi prezent nową ciężarówkę. Tarik wybiera się w podróż służbową, surowo przestrzega Vildan, że ma uważać na Elif. Vildan zamyka Elif w spiżarce i wychodzi z rezydencji. Dziewczynkę przypadkiem znajduje Reyhan. Jest przerażona jej stanem. Zamierza powiedzieć o swoim odkryciu Keremowi, jednak Parla nie daje jej dojść do słowa.

Więzień Miłości po polsku

Więzień Miłości 262 VOD. Streszczenie odcinków po polsku

Przysięga VOD