w

Elif 683 i 684 VOD. Co wydarzy się w odcinkach?

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif 683 w TVP 1 wyemitowany zostanie we wtorek, a w środę odc. 684. Zobacz streszczenie nowych odcinków.

Serial Elif można oglądać w TVP 1 codziennie o godzinie 14:00, a także w internecie na żywo na WP Pilot, a także powtórki na TVP VOD.

Elif 683 po polsku – streszczenie odcinka

Reyhan jest zdeterminowana do zdania egzaminów na studia. Hümeyra pragnie zajść w ciążę. Nie widzi, jak Tarik oschle ją traktuje. Tülay zaczyna pracę w sklepie. Mimo natrętnej Leman, jest zadowolona z nowego zajęcia. Inci coraz częściej pyta o Elif. W szpitalu Elif odzyskuje przytomność. Bezskutecznie próbuje powiedzieć pielęgniarce, że Vildan nie jest jej matką. Parla wyraża swoje niezadowolenie obecnością Reyhan w rezydencji. Macide informuje domowników, że dziewczyna nie straciła posady i stanowczo prosi o odpowiednie traktowanie nowej pomocnicy.

Elif 684 po polsku – streszczenie odcinka

Tarik postanawia niepostrzeżenie wywieźć Elif ze szpitala. Reyhan ma posprzątać pokój Kerema. Niechcący niszczy puchar, jaki ten zdobył podczas wyścigu motocyklowego. Kerem jest wściekły i naskakuje na Reyhan. Do dzielnicy, w której mieszka Leman, wprowadza się Julide z synkiem, Emirhanem. Kobieta zostaje oszukana przez kierowcę ciężarówki, który nie godzi się na rozładowanie przywiezionych mebli. Z opresji wybawia ją syn Leman – Şafak. Pielęgniarka słyszy, jak Vildan zwraca się do Tarika per pan. Zaniepokojona dzwoni na policję.

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga VOD. Streszczenie odcinków 125, 126, 127, 128, 129

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 129 VOD. Streszczenie odcinków