w

Elif 683 i 684 VOD. Co wydarzy się w odcinkach?

Elif 823, 824, 825 streszczenie odcinków

Elif 683 w TVP 1 wyemitowany zostanie we wtorek, a w środę odc. 684. Zobacz streszczenie nowych odcinków.

Serial Elif można oglądać w TVP 1 codziennie o godzinie 14:00, a także w internecie na żywo na WP Pilot, a także powtórki na TVP VOD.

Elif 683 po polsku – streszczenie odcinka

Reyhan jest zdeterminowana do zdania egzaminów na studia. Hümeyra pragnie zajść w ciążę. Nie widzi, jak Tarik oschle ją traktuje. Tülay zaczyna pracę w sklepie. Mimo natrętnej Leman, jest zadowolona z nowego zajęcia. Inci coraz częściej pyta o Elif. W szpitalu Elif odzyskuje przytomność. Bezskutecznie próbuje powiedzieć pielęgniarce, że Vildan nie jest jej matką. Parla wyraża swoje niezadowolenie obecnością Reyhan w rezydencji. Macide informuje domowników, że dziewczyna nie straciła posady i stanowczo prosi o odpowiednie traktowanie nowej pomocnicy.

Elif 684 po polsku – streszczenie odcinka

Tarik postanawia niepostrzeżenie wywieźć Elif ze szpitala. Reyhan ma posprzątać pokój Kerema. Niechcący niszczy puchar, jaki ten zdobył podczas wyścigu motocyklowego. Kerem jest wściekły i naskakuje na Reyhan. Do dzielnicy, w której mieszka Leman, wprowadza się Julide z synkiem, Emirhanem. Kobieta zostaje oszukana przez kierowcę ciężarówki, który nie godzi się na rozładowanie przywiezionych mebli. Z opresji wybawia ją syn Leman – Şafak. Pielęgniarka słyszy, jak Vildan zwraca się do Tarika per pan. Zaniepokojona dzwoni na policję.

Przysięga odc. 261 i 262 streszczenie

Przysięga VOD. Streszczenie odcinków 125, 126, 127, 128, 129

Przysięga odc. 261 i 262 streszczenie

Przysięga 129 VOD. Streszczenie odcinków