w , ,

Elif 680, 681, 682 VOD. Streszczenie odcinków online

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif VOD. Zobacz gdzie oglądać serial online i co wydarzy się w najbliższych odcinkach. Prezentujemy streszczenie odcinków Elif 680, 681 i 682.

Turecki serial Elif oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Odcinki na żywo w internecie dostępne są na WP Pilot, a powtórki na VOD TVP PL.

Czytaj również: Streszczenie odcinków serialu Przysięga 123 – 125

Elif streszczenie odcinków

Elif 680

Parla organizuje przyjęcie powitalne dla Kerema. Angażuje w przygotowania wszystkich domowników i służbę. Zarówno ona, jak i Hümeyra z pogardą odnoszą się do Reyhan. Tymczasem Tülay zaprasza sąsiadki na otwarcie swojego sklepu. Coraz bardziej irytują ją zgryźliwe docinki właścicielki lokalu Leman. Kerem jest zaskoczony przyjęciem, które przygotowała dla niego Parla. Zbierają się wszyscy przyjaciele, brakuje tylko tortu. Vildan ma przynieść go razem z Reyhan, jednak w tej samej chwili Tarik zauważa w oknie Elif i szybko daje znak Vildan. Ta z wściekłością popycha Elif. Tymczasem Reyhan próbuje sama przynieść wielki tort.

Elif 681

Parla jest wściekła na Reyhan, że zepsuła tort i całe przyjęcie, wymyśla jej przy wszystkich zebranych. Zachowanie Parli irytuje Kerema, jednak nie mówi jej tego wprost. Pomaga Reyhan wstać i żegna gości. Reyhan nie może pogodzić się z tym, jak została potraktowana, postanawia opuścić rezydencję Haktanirów. Tymczasem przerażona Vildan zawozi nieprzytomną Elif do szpitala. Domownicy zauważają jej nieobecność. Tarik domyśla się, że coś się stało. Kiedy Vildan nie odbiera od niego telefonu, wpada we wściekłość. W końcu Vildan odbiera telefon i wyjawia, co się stało. Tymczasem okazuje się, że stan Elif jest bardzo poważny. Do szpitala przyjeżdża również Tarik. Kerem wzywa do siebie Reyhan z zamiarem zwolnienia jej z pracy, kiedy chce jej dać pieniądze za dotychczasową pracę, ona czuje się głęboko dotknięta.

Czytaj również: Ameryka Express 2020 online. Gdzie oglądać za darmo?

Elif 682

Macide przekonuje Reyhan, że powinna zostać w rezydencji, krytykuje też Kerema za jego zachowanie w stosunku do dziewczyny. W szpitalu Vildan podaje się za matkę Elif, a Tarik za jej ojca. Kobieta próbuje zrozumieć, dlaczego Elif jest tak ważna dla Tarika. Okazuje się, że Macide zapisała jej dużą część swojego majątku, która na wypadek wcześniejszej śmierci dziewczynki zostanie przekazana na cele dobroczynne. Tarik za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić, nie wyjawia jednak swojego sekretu Vildan. Stan Elif nagle się pogarsza, jej serce się zatrzymuje. Zniknięcie Vildan wzbudza coraz większy niepokój domowników. Kiedy do domu wraca Tarik, okłamuje rodzinę, że kobieta pojechała do domu na pogrzeb krewnego.

Ameryka Express online

Ameryka Express 2020 online. Gdzie oglądać za darmo?

Więzień Miłości po polsku

Więzień Miłości 257 po polsku. Streszczenie odcinka, oglądaj na VOD