w ,

Elif 676: streszczenie odcinka po polsku. Gdzie oglądać na VOD?

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Streszczenie odcinków serialu Elif odc. 676. Zobacz kiedy i gdzie oglądać najnowsze odcinki po polsku oraz co się w nich wydarzy. Emisja Elif odc. 676 już w piątek 28 lutego o godzinie w telewizji TVP 1.

Nowe odcinki serialu Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Odcinki serialu online na żywo udostępniane są na WP Pilot, a powtórki za darmo można znaleźć również na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Elif – Szczegółowe streszczenia odcinków

Elif 676: Reyhan jest pod wrażeniem pięknego domu. Yildiz, przekonana, że to nowa służąca, nie daje jej dojść do słowa. W końcu Reyhan udaje się wyjaśnić nieporozumienie. Opowiada kobiecie, że z pomocą matki uciekła z domu, by się uczyć, a ojciec chce wydać ją za mąż. Yildiz wzruszona jej historią i ujęta dobrocią, namawia ją, żeby została i podjęła pracę służącej. Tarik nieustannie podkreśla niedojrzałość Kerema i swój ogromny wkład pracy w firmę, wywołując tym niepokój Macide. Ku swojemu zdziwieniu Reyhan natyka się w rezydencji na Kerema. Zajęty rozmową telefoniczną mężczyzna nie zauważa jej. Kiedy Yildiz pozostawia otwarte drzwi do spiżarki, Elif udaje się wymknąć.

Manchester City - Real transmisja

Manchester United – Club Brugge na żywo. Gdzie oglądać?

Charleroi FC - Lech transmisja

Jagiellonia – Lech na żywo w TVP Sport. Transmisja za darmo dostępna również online