w , ,

Elif 675 VOD. Streszczenie odcinka

Elif 675

Elif 675 już w czwartek 26 lutego. Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu? Zobacz streszczenie Elif 675.

W Elif odc. 675 Kerem jest zdumiony pojawieniem się pasażerki na gapę. Dziewczyna nie chce opuścić samochodu. Kerem postanawia więc jechać do domu. Kiedy wyjeżdża na peryferia miasta, Reyhan żąda, żeby natychmiast się zatrzymał i wysiada. Rozstają się w gniewie, przekonani, że już nigdy się nie zobaczą.

Tülay marzy o otwarciu sklepu z włóczkami. Wracając do domu z Veyselem i İnci, zauważa idealny lokal do wynajęcia. Elif jest sama, głodna i przerażona. Vildan bardzo źle ją traktuje. Macide i siostra Kerema, Hümeyra, oraz Yildiz nie posiadają się z radości, kiedy Kerem w końcu dociera do domu.

Elif rani się w palec. Kiedy pojawia się w rezydencji, Tarik próbuje odwrócić uwagę domowników i wylewa na Vildan gorącą zupę. Reyhan trafia do domu Haktanirów, chce zapytać o drogę. Tymczasem Yildiz bierze ją za nową pomocnicę w rezydencji.

Elif 675 VOD

Serial Elif można oglądać o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki można oglądać w internecie. Udostępnia jest za darmo platforma TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl.

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 118, 119. Streszczenie odcinków

Wymarzona Miłość 136, 137, 138, 139 online. Streszczenie odcinków