w

Elif 1093 po polsku streszczenie szczegółowe: Zdesperowany Kerem informuje o…

Elif 1093 po polsku streszczenie

Elif 1093 streszczenie po polsku. Co wydarzy się w czwartkowym odcinku? Zobacz gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Elif odcinek 1093 wyemitowany zostanie w czwartek o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Tego Tego samego dnia o godzinie 5:40 można obejrzeć ostatni odcinek.

Dzisiejszy odcinek oraz wszystkie już wyemitowane jako powtórki dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Oglądaj Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 1093 serialu Elif. Opis kolejnych odcinków Elif po polsku znajduje się w naszym serwisie.

Elif odc 1093 streszczenie szczegółowe po polsku

Zdesperowany Kerem, informuje Asli o zniknięciu Elif. Tymczasem dziewczynka szuka sposobu, żeby dotrzeć do Melek. W końcu udaje się jej skontaktować z Mahirem, który przywozi ją do szpitala.

Na miejscu są też Asli i Kerem. Widząc Kerema, dziewczynkę ogarnia strach, że zabierze ją z powrotem do rezydencji. Kerem jest przygnębiony jej reakcją. Leman i Jülide przygotowują poczęstunek dla gości. Zauważają, że jedzenia ubyło.

Tymczasem Emirhan opiekuje się chorym Tufanem. Ten manipuluje chłopcem, opowiadając mu fałszywe historie o tym, jakim był kochającym ojcem.

Wzruszony Emirhan po raz pierwszy nazywa Tufana tatą. Elif udaje się przekonać żandarmów, żeby wpuścili ją do matki. Pod wpływem głosu dziewczynki, Melek wybudza się ze śpiączki.

Co myślisz?

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki 218 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Hurkacz na żywo

Hurkacz – Zverev online na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream