w

Elif 1089 streszczenie: Melek obmyśla podstęp

Elif 1089 streszczenie po polsku. Co wydarzy się w poniedziałkowym odcinku? Zobacz gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Elif odcinek 1089 wyemitowany zostanie w piątek o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Powtórka ostatniego odcinka w poniedziałek o godzinie 5:40, a także w internecie na VOD TVP.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 1089 serialu Elif. Opis kolejnych odcinków Elif po polsku znajduje się w naszym serwisie.

Elif odc 1089 streszczenie

Melek nie może dojść do siebie po rozmowie z Elif. Uświadamia sobie, że Fidan współpracuje z Kiymet. Między Melek a Fidan dochodzi do bójki. Strażniczka, będąca w zmowie z Fidan, tuszuje sprawę. Melek wraz z Gwiazdą i Çicek obmyślają podstęp, żeby zdobyć telefon od Fidan.

Melek udaje się skontaktować z Mahirem. Şafak i Jülide obawiają się, że Tufan wywiera zły wpływ na Emirhana. Tymczasem Tufan nie marnuje okazji, żeby mącić chłopcu w głowie. Mężczyzna podarowuje synowi tablet, żeby ten mógł na nim grać. Jednocześnie przykazuje mu, żeby ukrył go przed matką i ojczymem.

Chłopiec zostaje jednak przyłapany przez matkę. Mahirowi, zaniepokojonemu telefonem Melek, udaje się uzyskać pozwolenie na widzenie z nią. Ku jego zaskoczeniu, Melek prosi go, żeby uratował Elif z rąk Kiymet.

Co myślisz?

Rolnik Szuka Żony 8 powtórka online na żywo za darmo

Rolnik Szuka Żony 8 powtórka odcinka 8. Oglądaj online i VOD

Przysięga 519 streszczenie

Przysięga odc. 519 streszczenie szczegółowe odcinka. Gdzie obejrzeć ostatni?