w

Elif 1070 i 1071 streszczenie odcinków po polsku: Mahir blisko przyłapania

Elif 1070 i 1071 streszczenie

Elif 1070 i 1071 streszczenie odcinków po polsku. Powtórka będzie dostępna następnego dnia oraz w internecie na TVP VOD. Co wydarzy się w odcinku?

W czwartek 14 października 2021 o godzinie 14:00 telewizja TVP 1 wyemituje Elif odc. 1070 po polsku. Powtórka w TV dostępna będzie również następnego dnia rano. Ostatni odcinek trafia również do interneru. Serial Elif po polsku za darmo można oglądać na TVP VOD, gdzie dostępne są wszystkie odcinki.

Elif 1071 po polsku już w piątek. Poniżej prezentujemy streszczenia obu odcinków.

Elif 1070 streszczenie odcinka

W odcinku 1070 serialu Elif Gwiazda wierzy w niewinność Melek i jest oburzona zachowaniem Kerema. Asli trudno jest pogodzić pracę z opieką nad Elif. Wspólnie z Melek postanawiają, że dziewczynce będzie lepiej w rezydencji. Stan Kiymet się poprawia, ale czeka ją skomplikowana operacja. W szpitalu pojawia się również Levent, chcąc wesprzeć na duchu Hümeyrę.

Udaje mu się w końcu ją przekonać, że to Rana ich ze sobą skłóciła. Emirhan nie może doczekać się meczu ojców i synów, w którym mają zagrać z Şafakiem. Leman testuje synową. Ku jej niezadowoleniu, Jülide z cierpliwością i bez zarzutu wywiązuje się ze wszystkich obowiązków. Mahir odwiedza Kiymet przed operacją. Kobieta robi wszystko, żeby wzbudzić w synu poczucie winy.

Elif 1071 streszczenie odcinka

W odcinku 1071 serialu Elif Mahir odwiedza Kiymet w szpitalu. Kobieta robi mu wyrzuty z powodu Melek. W tym samym czasie w szpitalu pojawiają się też Macide i Hümeyra. Mahir o mały włos nie zostaje przyłapany. Tymczasem Hümeyra znajduje telefon ciotki, który Mahir pozostawił w łazience w sali matki. Haktanirowie wciąż nie mają pojęcia, kim jest tajemniczy mężczyzna odwiedzający ciotkę.

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki 215 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Piast - Legia online stream

Korona – Widzew online za darmo. Mecz na żywo w internecie