Dziedzictwo 1, 2 ostatni odcinek, streszczenie. Ile odcinków ma serial?

Dziedzictwo ile odcinków

Dziedzictwo odc. 1 i 2 streszczenia szczegółowe. Co wydarzy się w serialu? Kiedy i gdzie oglądać wszystkie odcinki, w tym ostatni na VOD? Ile odcinków ma turecki serial Dziedzictwo?

Dziedzictwo ile odcinków ma serial?

Dziedzictwo odcinek 1 wyemitowany zostanie w czwartek 20 października w telewizji TVP 1, która emituje odcinki po polsku. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Live stream online można obejrzeć na WP Pilot.

Kiedy i gdzie oglądać powtórki? Ostatni odcinek Dziedzictwo leci następnego dnia o godzinie 6:05 w telewizji TVP 1. Ponadto wszystkie odcinki, w tym dzisiejszy, publikowane są na VOD TVP za darmo.

Streszczenia serialu Dziedzictwo

Dziedzictwo odc. 1 streszczenie odcinka

Kevser dorastała w biednej okolicy. Pewnego razu zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny, jednak tego samego dnia odwraca się od niej ojciec, który nie zaaprobował tego małżeństwa. Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5 – letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze, jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, bohaty, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa.

Dziedzictwo odc. 2 streszczenie odcinka

Seher udaje się do rezydencji rodziny Kirimli, żeby po raz pierwszy w życiu zobaczyć swojego siostrzeńca. İkbal (szwagierka Yamana) wyraża zgodę na jej wejście do rezydencji. Między chłopcem i jego ciocią od razu tworzy się silna więź. Okazuje się, że Kevser bardzo wiele opowiadała chłopcu o swojej rodzinie. Seher wykorzystuje nieobecność Yamana i zapewniając służbę, że ma zgodę pana domu, zabiera chłopca do siebie. Na widok wnuczka dziadek Yusuf nie posiada się z radości, to uczucie nie trwa jednak długo. Na wieść po postępku Seher, Yaman wpada we wściekłość każe swoim ludziom znaleźć adres Seher, po czym siłą wdziera się do jej domu i zabiera chłopca. Świadkiem tej sceny jest dziadek Yusuf, jego schorowane serce nie wytrzymuje cierpienia i staruszek trafia do szpitala. Seher nie daje za wygraną, próbuje przekonać Yamana, żeby oddał jej Yusufa. Mężczyzna okazuje jej pogardę i grozi śmiercią, jeśli jeszcze raz zbliży się do chłopca. Tymczasem mały Yusuf dowiaduje się o śmierci matki.

Valladolid - Real online za darmo

Radunia – Lechia online stream za darmo. Mecz na żywo w internecie

Wspaniałe Stulecie odc. 201 dzisiejszy odcinek

Wspaniałe Stulecie 128 streszczenie szczegółowe. Sezon 3 jednak w TVP 1!