w

Dziedzictwo odc. 48 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo 48 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 13 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 48 streszczenie odcinka

Rodzina Kirimli nie może dojść do siebie po tym, co spotkało Seher. Ziya ma koszmary i śni mu się Kevser. Ikbal jest przerażona, ponieważ boi się, że jej mąż przypomni sobie, co tak naprawdę się wydarzyło. Zuhal zaczyna traktować Seher jak służącą. Tymczasem Ali jest chory i nie przychodzi na spotkanie z Begum, która chce jak najszybciej zacząć przygotowania do ślubu. Kiraz bardzo troskliwie opiekuje się Alim. Osman zapewnia mężczyznę, że zawsze może liczyć na jego wsparcie..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo 48 wyemitowany zostanie w wtorek, 13 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O SERIALU DZIEDZICTWO

Dziedzictwo 48 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 48 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Wspaniałe stulecie odc. 282 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

grand prix żużel 2023 transmisja online

Grand Prix 2023 online za darmo. Gdzie oglądać transmisje SGP Niemcy?