w

Dziedzictwo odc. 38 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odc. 38 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 38 streszczenie odcinka

Zuhal wierzy, że uda jej się zbliżyć do Yamana, lecz jej starania nie przynoszą efektu. Selim niepokoi się o Seher. Ikbal skutecznie podjudza go przeciw Yamanowi i przekonuje, że powinien zaopiekować się dziewczyną. Selim żąda spotkania z Yamanem. Mężczyźni umawiają się w porcie. Osman martwi się stanem Kiraz. Ali zbiera w pracy gratulacje za rozbicie niebezpiecznego gangu. Wie, jak duży wkład miała w tę sprawę Kiraz i czuje się źle, gdy Begüm się z niej wyśmiewa. W domu między komisarzem i Kiraz panuje napięta atmosfera..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 38 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 38 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 38 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Wspaniałe stulecie odc. 268 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?