w

Dziedzictwo odc. 34 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odc. 34 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 23 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 34 streszczenie odcinka

Zuhal jest przybita urodą Seher. Ikbal, chcąc pozbyć się rywalki siostry, dosypuje do jej soku leki uspokajające. Odurzona nimi dziewczyna mdleje na przyjęciu. Yaman chce zawieźć ją do szpitala. Ikbal, w obawie, że badanie krwi wykryje obecność medykamentów, bezskutecznie próbuje powstrzymać szwagra. Ali beszta Kiraz za jej niefrasobliwość. Dziewczyna tłumaczy, że bez względu na wszystko jeszcze raz postąpiłaby tak samo. W wyniku nieporozumienia Begum jest przekonana, że Kiraz trafiła do aresztu. Tymczasem Ali, wracając do domu, zauważa członka grupy przestępczej, którą od miesięcy jego wydział próbuje rozpracować. Niestety, przez rozładowany telefon nie może wezwać ekipy. Postanawia na własną rękę śledzić przestępcę. Razem z Kiraz podjeżdża do magazynu. Kryminalista zamyka ich oboje w hangarze..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 34 wyemitowany zostanie w wtorek, 23 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 34 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 34 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Barcelona Atletico online stream na żywo

Apator Toruń – Platinum Motor Lublin online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 262 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?