Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odc. 29 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 16 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 29 streszczenie odcinka

Ikbal nie może znieść faktu, że Seher dostała od Adalet piękny prezent. Zabiera sukienkę pod pretekstem oddania jej do pralni i ją niszczy. Yaman walczy ze sobą w kwestii Seher. Nie potrafi przyjąć pomocy i nie wie, jak reagować na okazaną mu troskę. Selim prosi Seher o pomoc w przygotowaniu regionalnej zupy. Dziewczyna z przyjemnością zgadza się popracować w restauracji. Begum po raz kolejny wykorzystuje rzekomy list swojego ojca, żeby zwrócić na siebie uwagę Alego. Próbuje również zbliżyć się do Kiraz. Ali boi się, że Begum odkryje prawdę o dziewczynie..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 29 wyemitowany zostanie w wtorek, 16 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 29 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 29 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj