w

Dziedzictwo odc. 28 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odc. 28 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 15 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 28 streszczenie odcinka

Ikbal stara się pocieszyć Zuhal po odejściu ukochanego. Przekonuje siostrę, że to Yaman powinien być jej życiowym partnerem i tylko małżeństwo z nim zapewni siostrom wygodne życie. Aby zaimponować Yamanowi, Zuhal i Ikbal chcą zorganizować wystawne i eleganckie przyjęcie urodzinowe dla Yusufa. W ten sposób zamierzają upokorzyć Seher i udowodnić jej, że nie pasuje do ich środowiska. Zbliża się dzień urodzin Yusufa. Seher nie ma odpowiedniej sukienki. Z pomocą przychodzi jej Adalet. Daje dziewczynie kreację, którą uszyła jeszcze w młodości. Seher, mimo agresywnej postawy Yamana, robi wszystko, by nie zaniedbał leczenia. Begum nie może się pogodzić z faktem, że Kiraz nadal mieszka u Osmana i Alego..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 28 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 15 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 28 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 28 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Enea Falubaz Zielona Góra – ebebe PSŻ Poznań online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Legia - Wisła online za darmo

Śląsk – Wisła Płock online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?