w

Dziedzictwo odc. 249 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 249 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 4 kwietnia. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 249 streszczenie odcinka

Czarna poucza Ibrahima w kuchni, Seher odmawia przyjąć leczenie. Belgin otrzymuje polecenie od Ikbal, by podać środek nasenny i zrobić zastrzyk, co zostaje zauważone przez Yamana. Zuhal wprowadza zmiany, które wpływają na zdrowie jednej z więźniarek. Melahat wywołuje bunt wśród osadzonych. Neslihan i Frat wracają do wspomnień z dzieciństwa i zbliżają się do siebie ponownie.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 249?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 249 wyemitowany zostanie w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 249 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 249 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Pogoń – Jagiellonia online za darmo, transmisja TV, live stream. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Przyjaciółki online za darmo

Przyjaciółki online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?