w

Dziedzictwo odc. 248 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 248 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 3 kwietnia. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 248 streszczenie odcinka

Seher bierze udział w terapii dzięki wsparciu męża i siostrzeńca, jednak nie widząc poprawy postanawia przerwać leczenie. Ikbal, próbując odwieść ją od tej decyzji, każe Belgin podać lekarstwo Seher wbrew jej woli. Zuhal coraz bardziej irytuje więźniarki swoim zachowaniem, a Ibrahim dzięki pomocy Kirpiego wypada bez zarzutów przed ciocią Sultan. Jednak Ali odkrywa, że Ibrahim nie był szczerzy.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 248?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 248 wyemitowany zostanie w środę, 3 kwietnia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 248 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 248 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 247 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Live stream online

Warta – Zagłębie online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?