w

Dziedzictwo odc. 247 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 247 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 2 kwietnia. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 247 streszczenie odcinka

Seher, po usłyszeniu diagnozy lekarza o możliwej paraliżu, znajduje się w rozpaczy, ale Yaman stara się ją pocieszyć. Dodatkowo, Yaman pomaga Seher w opiece nad Yusufem i gotuje dla nich. Kirpi sugeruje Ibrahimowi, aby skorzystał z pomocy specjalistów do domowych prac. Sultan jest zaskoczona postępami Ibrahima. Zuhal okrutnie traktuje inne więźniarki, podczas gdy Melahat cierpliwie znosi poniżenia, czekając na ich zbuntowanie.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 247?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 247 wyemitowany zostanie w wtorek, 2 kwietnia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 247 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 247 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Legia - Wisła online za darmo

Górnik – Legia online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Dziedzictwo odc. 248 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD