w

Dziedzictwo odc. 246 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 246 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 28 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 246 streszczenie odcinka

Zuhal nieustannie upokarza Melahat, co sprawia, że wąsata postanawia zemścić się. Ibrahim ponownie nie spełnia oczekiwań jako gosposia. Seher obawia się, że jej stan zdrowia uniemożliwi jej chodzenie, ale Yaman nie pozwala jej załamać się. Bora kontynuuje kłamstwa wobec Neslihan, udając, że jest we Francji w interesach, a dziewczyna zaś naiwnie wierzy w jego słowa.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 246?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 246 wyemitowany zostanie w czwartek, 28 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 246 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 246 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 245 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Zakazany Owoc VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc. 430 VOD TVP PL. Streszczenie odcinka online