w

Dziedzictwo odc. 236 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 236 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 14 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 236 streszczenie odcinka

Ciocia Sultan jest coraz bardziej zaniepokojona zachowaniem Ibrahima i jego kłótniami z Fratem. Mężczyźni próbują zrobić jej niespodziankę, ale efekt jest zaskakujący. Yaman planuje wyjątkowe zaręczyny z Seher i ona chce dla niego upiec ciasto. Ikbal szykuje się do zlecenia zabójstwa Seher, ale również tym razem plan się nie udaje. Melahat Zuhal dostaje ataku histerii i trafia do szpitala psychiatrycznego. Seher zgubiła obrączkę, a Neslihan oskarża Borę o kłamstwo, jednak on udowadnia jej niewinność. Seher otrzymuje tajemnicze wiadomości od Yamana i postanawia się nimi zająć.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 236?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 236 wyemitowany zostanie w czwartek, 14 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 236 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 236 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Liga Mistrzów live

Liga Mistrzów: Real Sociedad – PSG online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję TV i live stream

Dziedzictwo odc. 237 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD