w

Dziedzictwo odc. 235 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 235 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 13 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 235 streszczenie odcinka

Yaman i Seher zbliżają się coraz bardziej do siebie, a mężczyzna nie boi się wyznać jej swoich uczuć. Frat pomaga Neslihan w domowych obowiązkach i w końcu decyduje się powiedzieć jej o swoich podejrzeniach wobec Bory. Neslihan jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że jej chłopak ją okłamał w sprawie wypadku. Ikbal wysyła Seher do apteki, a Yaman podąża za nią, nieświadomie ratując ją przed zamachowcem. Para spędza razem czas, a Seher postanawia sprowadzić Yusufa na noc do ich sypialni, czując się zaskoczona bliskością mężczyzny.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 235?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 235 wyemitowany zostanie w środę, 13 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 235 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 235 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Gdzie oglądać Love Island 7?

Love Island gdzie oglądać online. Powtórki odcinków za darmo

Liga Mistrzów live

Liga Mistrzów: Bayern – Lazio online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję TV i live stream