w

Dziedzictwo odc. 230 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 230 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 6 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 230 streszczenie odcinka

Dzięki wysiłkom Yamana Seher postanawia mu wybaczyć. Bory wręcza Neslihan pierścionek zaręczynowy i prosi o zachowanie tego w tajemnicy. Bliscy Alego próbują przywrócić mu wolę życia, a Ikbal nie może otrząsnąć się po porwaniu. Melahat jest zła, że jej plan się nie powiódł, ale postanawia odnaleźć osobę, która doniosła Kirimlemu. Dzięki nagraniu z porwania przesłanemu przez Zuhal, Ikbal może dowiedzieć się prawdy.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 230?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 230 wyemitowany zostanie w środę, 6 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 230 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 230 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Linfield - Pogoń online za darmo na żywo

Strumyk TV, Strims World – KSW i dzisiejsze transmisje i stream online za darmo

Dziedzictwo odc. 231 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD