Dziedzictwo odc. 218 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 218 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 19 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 218 streszczenie odcinka

Po szczerej rozmowie z Sultan, Kiraz nie potrafiąc uwierzyć, że Ali mógłby chcieć być z nią, udaje chorobę, żeby go unikać. Jednak jej ciotka chce ich zbliżyć i prosi Ali, by zaopiekował się chorą Kiraz. W międzyczasie Seher nie może wybaczyć Yamanowi, że tak łatwo uwierzył w plotki na jej temat, a Ikbal przeprasza ją za krzywdę wyrządzoną przez Zuhal. Ali postanawia poprosić Kiraz o rękę i mówi o tym Sultan, jednak przypadkiem jego wybranka słyszy ich rozmowę.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 218?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 218 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 19 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 218 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 218 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ