Dziedzictwo odc. 215 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 215 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 14 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 215 streszczenie odcinka

Yaman i Seher starają się ukryć napięcie przed Elą podczas kolacji. Sultan sugeruje Fratowi plan wyswatania Alego i Kiraz, potwierdzając, że Kiraz nie jest obojętna komisarzowi. Sultan również sugeruje Alemu, że Kiraz jest dla niego przeznaczona, co skłania Alego do uświadomienia sobie swoich uczuć do dziewczyny. Yaman postanawia ukryć przed Seher spreparowane dowody i podejmuje decyzję o odzyskaniu jej za wszelką cenę.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 215?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 215 wyemitowany zostanie w środę, 14 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 215 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 215 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ