Dziedzictwo odc. 214 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 214 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 13 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 214 streszczenie odcinka

Ikbal próbuje powiedzieć Seher o dowodach przeciwko niej, ale Yaman przerywa mu. Yaman ujawnia Seher, że Zuhal oszukała firmę. Yaman chce porozmawiać z Seher, ale nie może. Ela mówi Yamanowi i Seher dobre wiadomości i zaprasza ich na kolację, aby uczcić swój nowy związek. Yaman jest zaskoczony, ale Seher zapewnia, że przyjdą do restauracji.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 214?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 214 wyemitowany zostanie w wtorek, 13 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 214 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 214 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ