Dziedzictwo odc. 213 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 213 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 12 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 213 streszczenie odcinka

Ikbal przeprasza Yamana za postępek Zuhal, jednocześnie zapewniając, że nie miała o niczym pojęcia. Domownicy są wstrząśnięci wydarzeniami w rezydencji. Yaman wstydzi się swojego zachowania wobec Seher, ale nie potrafi jej wyznać prawdy. Seher zauważa zmianę w jego postępowaniu, ale nie wie, jak ją zinterpretować. Ikbal odwiedza siostrę w areszcie i udaje się jej przekonać, że wszystko zrobi, by ją wyprowadzić stamtąd jak najszybciej. Frat nie odstępuje Neslihan, choć z bólem patrzy, jak ta wierzy kolejnym kłamstwom Bory. Sultan naprawdę pragnie, aby Ali się ożenił, zaczyna uważać Kiraz za idealną kandydatkę na żonę.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 213?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 213 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 12 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 213 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 213 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ