Dziedzictwo odc. 212 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 212 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 9 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 212 streszczenie odcinka

Yaman odnajduje rannego detektywa, który umiera, ale przed śmiercią wskazuje mu opuszczone budynki, gdzie ukrył materiały dotyczące Seher. Yaman przesłuchuje nagrania i przekonuje się o niewinności Seher. Tymczasem Seher znajduje swoje zdjęcie podczas przeszukiwania rzeczy Yamana. Yaman udaje się wyprawić Zuhal z domu i oddaje ją policji, mimo oburzenia Ikbal. Borze znowu oszukuje Neslihan.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 212?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 212 wyemitowany zostanie w piątek, 9 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 212 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 212 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ