Dziedzictwo odc. 211 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 211 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 8 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 211 streszczenie odcinka

Seher jest coraz bardziej zaniepokojona, bo sądzi, że Yaman chce jej odebrać syna Yusufa. Tymczasem jej mąż, po namierzeniu telefonu detektywa przez Frata, rozpoczyna wyścig z czasem, by odnaleźć rannego mężczyznę, który ucieka przed ludźmi Ikbal. Neslihan dowiaduje się od Ekina, przyjaciela Bory, że po ich kłótni miał on wypadek i przebywa w szpitalu. Zdesperowana Seher przeszukuje rzeczy Yamana.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 211?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 211 wyemitowany zostanie w czwartek, 8 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 211 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 211 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ