Dziedzictwo odc. 210 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 210 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 7 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 210 streszczenie odcinka

Neslihan potrzebuje poprawić swój projekt na kursie, ale Kiraz i Frat znów stają po jej stronie. Yaman nadal szuka prawdy o Seher i coraz bardziej wydaje się, że kobieta jest niewinna. Dziwne zachowanie mężczyzny niepokoi jego żonę. Nedim mówi Yamankowi, że mogą wykorzystać fakt, że Seher planowała wywieźć Yusufa, ale Yaman nie chce podjąć żadnych działań. Detektyw dzwoni do Yamana, informując go, że Zuhal kazała go zabić i jest ranny, ale na szczęście dla niej nie ma jej w domu. Ikbal próbuje ostrzec swoją siostrę, a Yaman robi wszystko, by odnaleźć detektywa.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 210?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 210 wyemitowany zostanie w środę, 7 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 210 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 210 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ