Dziedzictwo odc. 209 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 209 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 6 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 209 streszczenie odcinka

Yaman postanawia ubiegać się o opiekę nad Yusufem, co wywołuje jego wściekłość. Zuhal i Ikbal triumfują, są pewne, że Yaman wyrzuci Seher raz na zawsze. Sytuacja między Yamanem a Seher staje się coraz bardziej napięta. Ziya odkrywa, że teczka z dokumentami zniknęła i podejrzewa, że jest to zasługa Yamana. Próbuje przekonać brata, że Seher jest niewinna. Neslihan i Frat zbliżają się do siebie podczas wizyty u Kiraz.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 209?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 209 wyemitowany zostanie w wtorek, 6 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 209 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 209 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ