w

Dziedzictwo odc. 111 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo 111 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 15 września. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 111 streszczenie odcinka

Ali wybiera się do Izmiru na akcję. Begüm zamierza wrócić do domu. Nie jest zadowolona, gdy komisarz oznajmia jej, że dla własnego dobra powinna zostać z Kiraz i Sultan. Yaman nie ma odwagi wyznać Seher swoich uczuć. Wszyscy zauważają, jak się zmienił. Mężczyzna planuje zabrać Seher w rejs jachtem. Na wieść o tym Zuhal dostaje szału. Podstępem zwabia rywalkę do magazynu i zamyka ją w środku. Nie ma pojęcia, że uwięziła także Yamana.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo 111 wyemitowany zostanie w piątek, 15 września o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 111 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 111 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Dziedzictwo odc. 110 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Mecze Rakowa online za darmo

Mecze Legii i Rakowa w europejskich pucharach w ViaPlay