w

Dziedzictwo odc. 110 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo (110 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 14 września. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (110 streszczenie odcinka

Seher ma traumę po wydarzeniach z Ozanem. Musi zgłosić się do opieki społecznej, ale boi się wyjść z domu. Yaman postanawia jej towarzyszyć. Każe Zuhal odwołać spotkanie, którego zorganizowanie kosztowało ją dużo zachodu. Dziewczyna z trudem opanowuje swoją złość. Yaman zabiera Seher do kawiarni, lecz nie potrafi zachowywać się swobodnie. Otoczona troską Yamana Seher postanawia spytać go, co za tym stoi. Ciotka Sultan używa podstępu, by wyciągnąć Kiraz z domu, a Begüm w tym czasie próbuje zbliżyć się do Alego. Podczas spaceru Kiraz zauważa jednego z mężczyzn, którzy grozili Begüm, i informuje o tym komisarza. Udaje mu się zatrzymać podejrzanego..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo (110 wyemitowany zostanie w czwartek, 14 września o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (110 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (110 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Mecz Polski online za darmo

Mecz Polska – Wyspy Owcze online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Dziedzictwo odc. 111 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?