w

Dziedzictwo odc. 109 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo 109 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 13 września. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 109 streszczenie odcinka

Seher wraca do domu, a Yaman sprowadza do jej pokoju aparaturę medyczną. Coraz bardziej poddaje się uczuciu do dziewczyny, otacza ją troskliwą opieką, co zwraca uwagę wszystkich. Selim wyjawia Seher, że to nie on, lecz Yaman uratował jej życie. Chora nie rozumie, dlaczego ten zataił to przed nią. Zuhal nie może patrzeć na rozwijającą się relację Yamana i Seher. Begüm wciąż próbuje zwrócić na siebie uwagę Alego. Jest zazdrosna o Kiraz..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo 109 wyemitowany zostanie w środę, 13 września o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 109 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 109 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Dziedzictwo odc. 108 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Mecz Polski online za darmo

Mecz Polska – Wyspy Owcze online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?