w

Dziedzictwo odc. 108 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo 108 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 12 września. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 108 streszczenie odcinka

Kiraz jest bardzo wdzięczna Alemu za załatwienie pracy. Polega ona na składaniu zabawek. Begüm prosi komisarza, aby zajął się sprawą pogróżek. Sultan postanawia, by do czasu jej rozwiązania kobieta zamieszkała z nimi. Begüm stara się wzbudzić zainteresowanie Alego, ale na próżno. Yaman bardzo niepokoi się o życie Seher. Gdy czuwa przy jej łóżku, dziewczyna odzyskuje przytomność. Mężczyzna postanawia bardziej się do niej zbliżyć. Tymczasem Seher jest przekonana, że to Selimowi zawdzięcza życie. Yaman tego nie prostuje..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo 108 wyemitowany zostanie w wtorek, 12 września o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 108 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 108 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Mecz Polski online za darmo

Polska – Dania online za darmo. Transmisja, live stream

Dziedzictwo odc. 109 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?