w

Dziedzictwo odc. 107 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo 107 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 11 września. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 107 streszczenie odcinka

Pod dom Ozana przyjeżdża pogotowie i policja. Seher, Yaman oraz nauczyciel trafiają do szpitala. Stan Seher jest krytyczny. Selim żałuje, że to nie on uratował dziewczynę. Ziya stara się wspierać Yusufa, który bardzo przeżywa nieobecność cioci i stryjka. Po udanej akcji policyjnej Kiraz zbiera gratulacje od całej ekipy. Tym razem również Ali ją docenia. Begüm traci nadzieje na odzyskanie Alego. Sultan ma jednak kolejny plan. Namawia Begüm, aby udawała przed komisarzem nieporadną dziewczynę, która potrzebuje pomocy. Kobiety wykorzystują wiadomość z pogróżkami od ludzi aresztowanego biznesmena. Begüm jest w posiadaniu dowodów, które mogą zadecydować o jego skazaniu. Tymczasem Kiraz nie może cieszyć się z sukcesu, ponieważ po raz kolejny straciła pracę. Może jednak liczyć na Alego..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo 107 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 11 września o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 107 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 107 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Dziedzictwo odc. 106 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Gdzie oglądać Love Island 7?

Love Island gdzie oglądać online. Powtórki odcinków za darmo