w

Dziedzictwo odc. 106 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo 106 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 8 września. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 106 streszczenie odcinka

Wszyscy szukają Seher. Selim od lekarza Ozana dostaje adres domu, w którym przetrzymywana jest dziewczyna. Porywacz urządza dla siebie i swojej zakładniczki pożegnalną kolację. Seher boi się, co się stanie z Yusufem po jej śmierci. Yaman, mimo bolesnej rany postrzałowej, angażuje się w poszukiwania porwanej. Razem z Selimem dociera na miejsce. Ostatecznie to on ratuje Seher. Kiraz dostaje od policji zadanie sfotografowania zeszytu Bahriego i Nusreta. Zostaje przyłapana przez przestępców. Nusret grozi jej śmiercią. Gdy Ali ma wejść do gabinetu, Kiraz ogłusza gangstera ciężkim przedmiotem..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo 106 wyemitowany zostanie w piątek, 8 września o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 106 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 106 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Dziedzictwo odc. 105 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Dziedzictwo odc. 107 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?