w

Dziedzictwo odc. 105 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo 105 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 7 września. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 105 streszczenie odcinka

Selim powiadamia Frata, że Seher została porwana. W pobliżu magazynu, w którym Ozan więzi Seher i Yamana, pojawia się policja. Funkcjonariusze mówią, że chcą go przesłuchać w związku z niedawną kolizją. Zakładnicy wykorzystują ten czas, żeby wydostać się z hali. Ucieczkę uniemożliwia im jednak Ozan. Strzela do Yamana i zabiera Seher z powrotem do opuszczonego domu. Zrozpaczona dziewczyna jest przekonana, że Yaman nie żyje. Kiraz rozpoczyna swoją szpiegowską misję. Bardzo się stara, żeby pozyskać jak najwięcej informacji. Ali przestrzega ją, by nie zwracała na siebie zbytniej uwagi..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo 105 wyemitowany zostanie w czwartek, 7 września o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 105 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 105 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Legia - Wisła online za darmo

Raków – Puszcza Niepołomice online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Dziedzictwo odc. 106 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?