Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo 44 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 6 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 44 streszczenie odcinka

Seher, Yusuf i Yaman spędzają miło czas na placu zabaw. Nie wiedzą, że są obserwowani przez ludzi Soygiraya. Kiedy Seher udaje się sama na zakupy, zostaje porwana. Tymczasem niczego nieświadomy Yaman szykuje dla niej małą niespodziankę. Gürbüz Soygiray przesyła mu zdjęcie związanej Seher. Ali i Kiraz są sobie coraz bliżsi. Jednocześnie młody policjant ma coraz większe wątpliwości, czy Begüm jest kobietą, którą chciałby poślubić. Tymczasem narzeczona przygotowuje chytry plan, który ma go przy niej zatrzymać. Prosi Alego o spotkanie i, zalewając się łzami, wyznaje, że jej matka jest umierająca, a jej ostatnim życzeniem jest ich ślub..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 44 wyemitowany zostanie w wtorek, 6 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 44 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 44 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj