Serial Dziedzictwo 304 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 1 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 304 streszczenie odcinka

Ziya wraca ze szpitala i widzi kłótnię między Seher a Yamanem, gdzie dowiaduje się, że mężczyzna wziął winę za śmierć Kevser. Seher postanawia wysłać Fratowi obciążające Yamana zdjęcia, a Ziya podejrzewa Ikbal o śmierć siostry Seher. Yaman szuka niepodważalnych dowodów na swoją niewinność i prosi Zuhal o przekazanie mu rzeczy Ikbal, która jednak okłamuje go. Ali odkrywa, że zaginioną siostrą komisarza Duygu jest Yasemin.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 304?

Turecki serial Dziedzictwo 304 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 1 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 304 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 304 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj