Serial Dziedzictwo (283) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 27 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (283) streszczenie odcinka

Frat odkrywa, że to Seher poprosiła Yamana o pomoc i podejrzewa ją o postrzelenie mężczyzny. Na nagraniach z monitoringu widać Seher i Yusufa, co skłania Frata do ukrycia dowodów i sfałszowania raportu. Stan Yamana jest ciężki, ale dzięki udanej operacji jego życie jest nadal zagrożone. Yusuf tęskni za stryjem i wkrótce ucieka, co wprowadza Seher w rozpacz. Z pomocą Fikreta udaje im się odnaleźć chłopca i zatrzymać uciekający autobus. Dzięki Fikretowi Seher zaczyna odbudowywać swoje życie na nowo.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (283)?

Turecki serial Dziedzictwo (283) wyemitowany zostanie w poniedziałek, 27 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (283) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (283) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj