Serial Dziedzictwo (282) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 24 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (282) streszczenie odcinka

Po zostaniu postrzelonym, Yaman ucieka wraz z Seher i Yusufem. Jednak kobieta w końcu wzywa karetkę z wyrzutami sumienia. Nedim również przybywa na miejsce i pomaga Yamanowi ukryć broń przed policją. Yaman trafia do szpitala w ciężkim stanie. Policja rozpoczyna poszukiwania sprawcy, a Nedim podejrzewa, że to Seher zaatakowała Yaman, ale rozmawia o tym tylko z Cengerem. Yusuf bardzo tęskni za Yamaniem, a gdy przyjeżdżają do miasteczka z Seher, zostają okradzeni i muszą nocować w opuszczonym domu z braku pieniędzy.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (282)?

Turecki serial Dziedzictwo (282) wyemitowany zostanie w piątek, 24 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (282) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (282) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj