Serial Dziedzictwo (281) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 23 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (281) streszczenie odcinka

Adalet wzywa Frata o pomoc w odnalezieniu Neslihan, którą porwano. Dzięki wskazówkom od Yusufa, Yamanowi i Nedimowi udaje się namierzyć kryjówkę Seher, jednak obydwu udaje się uciec w ostatniej chwili. Po odzyskaniu przytomności Neslihan odkrywa, że Bora ją oszukiwał. Dochodzi do szarpaniny między nimi, ale pojawia się Frat i ratuje ukochaną. Seher, zauważając, że Yaman obserwuje dworce autobusowe i kolejowe, prosi kierowcę tira o pomoc i razem udają się do Canakkale. Gdy kierowca dowiaduje się z telewizji, kim są jego pasażerowie, informuje Yaman o ich pobycie, by uniknąć kłopotów. Seher ponownie ucieka i schronienie znajduje w opuszczonej chatce, ale Yaman ich wkrótce odnajduje, wyciągając broń…

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (281)?

Turecki serial Dziedzictwo (281) wyemitowany zostanie w czwartek, 23 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (281) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (281) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj